• Jacek

Moje miejsce w sieci

We wpisach Jeszcze o blogu i Powolny powrót pisałem o sensowności mojej aktywności w sieci. Konkluzja była taka, że będę swoją obecność podsycał kolejnymi wpisami. No właśnie gdzie i dlaczego te wpisy się pojawiają.

Witryną mojej pozazawodowej aktywności jest strona stojaq.com. Znajdują się tam informacje o mnie, moich pracach literackich, wydawniczych, bieżące informacje dotyczące spotkań autorskich, wystaw. Z tego miejsca można przejść do sklepu, gdzie można zakupić napisane bądź wydane przeze mnie książki. Z uwagi na ograniczenia pandemiczne spotkań jest obecnie mniej, dlatego w panelu „co nowego?” znajdują się niektóre wpisy z bloga. Za pośrednictwem menu strony stojaq.com można zajrzeć również na moją galerię fotograficzną, umieszczoną na portalu 500px oraz na bloga. Pragnę przypomnieć, że blog prowadzę od 2014 roku. Zawiera on obecnie 469 wpisów. W tym czasie otrzymałem 328 komentarzy, blog obserwuje 138 osób, a odsłon zanotowałem 20 tysięcy. Oczywiście nie są to porywające wyniki. Mam jednak satysfakcję z każdych odwiedzin i z każdej odsłony.

Należy jeszcze wspomnieć o mediach społecznościowych.

Jestem obecny na Facebooku, figurując pod własnym imieniem i nazwiskiem, administruję własną stroną na Facebooku: „Strefa Stojaqa” (nie zasilam jej obecnie nowym kontentem, dalszy los strony jest niepewny 🧐). Nie umiałem do tej pory dać się porwać ani Twitterowi ani Instagramowi (może to się kiedyś zmieni).

Zapraszam zatem do odwiedzin oraz czytania moich teksów, a także oglądania zdjęć mojego autorstwa, i co jest moim marzeniem: zakupu książek.

Tradycyjnie wpis okraszam fotografiami mojego autorstwa.2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

VERA