• Jacek

Duże zmiany na stronie


Nadszedł czas, aby spojrzeć krytycznie na moją stronę internetową. Po likwidacji tematycznej witryny fotostojaq, na której umieszczałem swoje fotografie, pozostała tylko ta pod adresem jacekdelt.com oraz blog na wordpressie - stojaq.me. Oczywiście obie witryny są ze sobą zintegrowane odpowiednimi przyciskami z linkiem na pasku menu. Jednakże struktura strony jacekdelt, która do tej pory była tylko "pisarską", stała się zbyt ciasna. Była też trochę anachroniczna...

Przystąpiłem zatem do wprowadzenia zmian. Uprościłem menu, dodałem stronę "wydarzenia", która staje się powoli nowym blogiem. Tu menu tworzą poszczególne kategorie. Obecnie są to: przeniesione ze strony głównej relacje ze spotkań autorskich, „słowo pisarza” - kategoria przeznaczona na moje przemyślenia. Pozostałe zawierać będą wpisy o tematyce fotograficznej i muzycznej, moich dwóch wielkich pasji.

Zmiana ta pozwoliła mi na optymalizację strony głównej i likwidację podstrony z fragmentami moich książek. Ponadto pojawiła się nowa strona z albumami fotograficznymi. Zmieniłem również szatę graficzną i...?

Ciekaw jestem Waszych opinii.

Aaa... Jeszcze jedno: na stronę można się też logować poprzez adres: www.jacekstochmal.com

34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie